Bielsko-Biała Nocą 2018

      Możliwość komentowania Bielsko-Biała Nocą 2018 została wyłączona

W tym roku organizujemy już po raz piąty cykl miejskich zawodów w biegu na orientację. Zawody maja charakter sprinterski (krótkie trasy), są organizowane wieczorem i każdy etap odbywa sie w innej dzielnicy Bielska-Białej. Trasy są przygotowywane zarówno z myślą o zawodnikach mających już doświadczenie w orientacji sportowej (trasy A,B – indywidualne), jak również dla osób początkujących (trasa C, możliwy start parami). Specjalna trasa przygotowywana jest dla zespołów rodzinnych z dziećmi do lat 12, gdzie nie ma rywalizacji czasowej. Wszystkie dzieci dostają medale i dyplomy. Od ostatnich edycji w roku ubiegłym przygotowujemy również trasę W, którą można pokonać z dzieckiem w wózku.
W tym roku pierwsze zawody odbędą się 20 września w Lipniku, następne 18.października, 15.listopada, 14. grudnia.
Komunikaty, listy startowe będą publikowane na naszej stronie www.bielskobialanoca.pl oraz na naszym profilu na facebooku.
Zgłoszenia przez formularz: http://bielskonoca.hostingasp.pl/Zglos
W tym roku po raz pierwszy jest możliwość zgłoszenia się na wszystkie etapy przy zgłaszaniu się na pierwsze zawody pod warunkiem wniesienia opłaty startowej z góry za całą edycję (4 starty w cenie 3), ale tylko przelewem na konto.