Dla organizatorów

Organizatorów poszczególnych zawodów prosimy :

REGULAMIN A KOMUNIKANT TECHNICZNY

Do regulaminu i komunikantu prosimy napisać, że zawody są także rozgrywane w ramach Euroligi. Prosimy dodać do dokumentów logo i nasz adres www.euroliga.eu
Logo Euroligi we formacie JPG jest TU.

MAPA
Jeżeli jest na mapie wolne miejsce, prosimy o umieszczenie loga także na mapę.
Logo Euroligi we formacie OCAD jest TU.

PROPAGACJA WASZYCH ZAWODÓW NA NASZYCH STRONACH
Istnieje możliwość umieszczenia krótkiego artykułu na naszych stronach w celu propagacje waszych zawodów.  Wystarczy przesłać mailem fotografie i krótki tekst  pod adresy  anna_masny@wp.pl oraz LBjolek@seznam.cz Wzór TU i TU.  Tłumaczenie do czeskiego zrobimy.

ZGŁOSZENIA I WYNIKI
Prosimy o możliwość zgłaszania czeskich zawodników i dalszych chętnych przez czeski system ORIS w którym są ustawione wszystkie zawody Euroligi.
Wyniki zawodów proszę po zawodach przesyłać na adres rafal@mastela.com. Rafał zajmuje się liczeniem punktów do rankingu Euroligi.

PROPAGACJA EUROLIGI WE WASZYM KLUBIE
Prosimy o propagacje Euroligi we waszym klubie. Będziemy zadowoleni, jak niektórzy polscy biegaczy pojawią się także na zawodach po drugiej stronie granicy. Jeżeli ktoś zechce być klasyfikowany w rankingu Euroligi musi wyrazić taką chęć poprzez rejestrację w systemie. Rejestracja jest szybka, bezpłatna i wykonać ją można już teraz TUTAJ.

… i to wszystko.